Świnoujście: Centrum miasta

Centrum miasta

Kamera w centrum Świnoujścia

Centrum prom wjazdWidok na portZobacz obraz online z kamery

Kamera w centrum na żywo w Świnoujściu

Obrotowa kamera została zamontowana na dachu budynku siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej Słowianin w Świnoujściu przy ulicy Mieczysława Niedziałkowskiego 9. W zależności, w którym momencie rozpoczniecie oglądanie obrazu z kamery, zobaczycie dużą część świnoujskiego portu, a w tym: port wojenny, port jachtowy, a także przeprawę promową oraz terminal promowy i olbrzymie statki kursujące do Szwecji.

Kamera ukazuje praktycznie całe miasto, i niestety nie wszystkie widoki zachęcają do odwiedzenia Świnoujścia, gdyż widoczne są zalane betonem osiedla, niszczejące elewacje wielu budynków oraz niezbyt ciekawa architektura, lecz z ręką na sercu, możemy Was zapewnić, że do Świnoujścia warto przyjechać. Kamera jest zamontowana praktycznie w centrum miasta, w jego mieszkalnej części, która z rzadka bywa atrakcyjna turystycznie.

Świnoujście to wspaniałe miasto otoczone z wielu stron lasami, które są fantastycznym miejscem spacerowym, lecz nie trzeba wychodzić poza miasto, aby znaleźć przyjemne miejsce do relaksującego i ciekawego spaceru. Warto się przejść wzdłuż portowego nabrzeża skąd możemy podziwiać z bliskiej odległości statki wojenne, olbrzymie promy oraz mniejsze jachty i kutry rybackie. W oddali, na zdjęciach z kamery widoczny jest również dopiero budowany terminal gazowy LNG, którego budowę śledzić możecie dzięki kamerze zamontowanej w jego pobliżu.

2015.04.20 - Przykładowy obraz z kamery w centrum na żywo w Świnoujściu

Kamera w centrum na żywo w Świnoujściu

Świnoujście warto odwiedzić o każdej porze roku. Latem turyści przyjeżdżają do Świnoujścia głównie z zamiarem zażywania kąpieli morskich oraz oddawaniu się słodkiemu lenistwu na plaży, zaś w pozostałe miesiące najczęściej do miasta przyjeżdżają kuracjusze, którzy korzystają z leczniczych walorów tutejszego mikroklimatu.

Obraz z kamery pochodzi ze strony smslowianin.pl