Świnoujście: Karsibór droga na prom wyjazd

Karsibór droga na prom wyjazd

Przeprawa promowa w Karsiborze

Strona głównaCentrum droga na prom wyjazd

Przeprawa promowa w Karsiborze w Świnoujściu

W naszym serwisie znajdziecie kilka kamer z widokiem na drogę wiodącą do przeprawy promowej w Świnoujściu. Mimo, że zdjęcia z tych kamer nie należą do najciekawszych, ani do nazbyt pięknych, to kamery te, okazać się mogą niesłychanie przydatne podczas pobytu w Świnoujściu. Wyspa Uznam nie posiada stałego połączenia z terytorium Polski. Oddzielona jest rzeką Świną, nad którą nie biegnie żaden most i jedynym sposobem przedostania się na wyspę Uznam z wyspy Wolin jest przeprawa promem.

Kamery z widokiem na kolejki do przeprawy promowej powinny bez problemu otworzyć się na każdym smartfonie z systemem Android, iOS oraz Windows. Obraz przekazywany jest w formie zdjęcia, a jego odświeżenie następuje co kilkadziesiąt sekund.

Planując wyjazd do Świnoujścia zaleca się wcześniejsze sprawdzenie natężenia ruchu na przeprawach promowych, aby dowiedzieć się, w których godzinach panuje największe oblężenie. Z pewnością ułatwi wam to życie i zamiast tracić kolejne godziny w kolejkach do przeprawy czas ten, możecie spędzić np. na plaży.

2015.04.20 - Przykładowy obraz z kamery na przeprawę promową w Karsiborze w Świnoujściu

Kamera na przeprawę promową w Karsiborze w Świnoujściu

Powyższy obraz pochodzi z kamery zamontowanej przy przeprawie promowej Karsibór na wyspie Uznam, która położona jest kilka kilometrów na południe od centrum Świnoujścia. Turyści, którzy chcą przeprawić swój samochód na drugą stronę rzeki Świny, mogą to zrobić, jedynie przez przeprawę promową Karsibór, gdyż promy Bielik przewożą głównie samochody mieszkańców Świnoujścia.

Obraz z kamery pochodzi ze strony przeprawa.swi.pl