Świnoujście: Port w Świnoujściu (nieaktywna)

Port w Świnoujściu (nieaktywna)

Kamera w porcie w Świnoujściu

Zobacz obrazy z 13 kamer

Kamera w porcie w Świnoujściu

Świnoujście to niesłychanie popularna miejscowość nadmorska, która przyciąga nie tylko urlopowiczów pragnących wypocząć w ciepłych promieniach słońca i zażyć kąpieli morskich w najcieplejszej wodzie nad polskim wybrzeżem, ale i również kuracjuszy. Tutejszy klimat wpływa dobroczynnie na nasz organizm, a także wspomoże leczenie wielu chorób, między innymi: reumatologicznych, kardiologicznych, nadciśnienia oraz górnych i dolnych dróg oddechowych.

Kamera na żywo z portu w Świnoujściu

Najważniejszą wizytówką Świnoujścia są oczywiście piaszczyste i szerokie plaże, które usytuowane są na wyspie Wolin i Uznam. Niemniej jednak, nie oznacza to, że powinniśmy spędzić na plaży cały swój wolny czas, gdyż miasto posiada zabytki oraz obiekty, które koniecznie trzeba zobaczyć będąc w Świnoujściu. Opodal promenady morskiej, graniczącej z uzdrowiskową częścią miasta znajduje się najwyższa w naszym kraju Latarnia Morska. Jedną z największych atrakcji miasta jest także Fort Geharda będący jednym z najlepiej zachowanych fortów pruskich w naszych czasach.

2015.04.20 - Przykładowy obraz z kamery w porcie w Świnoujściu

Kamera w porcie w Świnoujściu

Niewątpliwą atrakcją Świnoujścia jest również Port, do którego warto wybrać się na spacer. Położony jest na wyspach Wolin i Uznam u ujścia rzeki Świny do Morza Bałtyckiego i swoim zasięgiem obejmuje akwen rzeki od ujścia, aż do basenu Barkowego w Karsiborze. Widok z tej kamery z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom, gdyż bardzo często można na zdjęciach zobaczyć przepływające statki. Powyżej, znajduje się odtwarzacz, wystarczy, że klikniecie przycisk „play” a rozpocznie się transmisja na żywo.